Vše o e-shopu

Informace pro nakupující

V tomto internetovém obchodě vám Společnost Control Techniques nabízí rychlý a pohodlný nákup frekvenčních měničů kmitočtu do výkonu 7,5 kW. Nákupní proces byl maximálně zjednodušen, abychom Vás co nejméně zatěžovali administrativou. Postup při nákupu je popsán na stránce „Jak nakupovat“. K zákazníkům jsme otevření, na stránce „Kontakt“ najdete jména pracovníků naší společnosti, které můžete v případě potřeby oslovit e-mailem nebo telefonicky. 

Potřebujete-li úplné technické informace o frekvenčních měničích, doporučujeme prostudovat si technickou dokumentaci umístěnou na stránce „Ke stažení“. Tam máte k dispozici „Stručný návod“ se všemi hlavními daty a postupy při nastavení měničů. K získání podrobných informací o možnostech frekvenčních měničů Unidrive M je zapotřebí se rovněž seznámit s „Rozšířeným návodem“ a s „Technickými daty“.

Na stránkách zboží uvidíte množství kusů, které je v dané chvíli okamžitě k dodání. V případě, že některý produkt nemáme okamžitě k dispozici a je v centrálním skladu společnosti Control Techniques, je dodací doba zpravidla 7 dní. O konkrétním datu expedice vás co nejdříve vyrozumíme na váš e-mail.
     
Zboží dostanete řádně zabalené s patřičnou průvodní dokumentací. Součástí dodávky frekvenčních měničů je „Stručný návod“ k obsluze v českém a anglickém jazyce, 2ks CD s kompletní sadou návodů v českém a anglickém jazyce, programové vybavení určené pro produkt a certifikát kvality.

Předpokládáte-li, že náš internetový obchod budete používat opakovaně, doporučujeme Vám se při procesu nákupu na záložce „Informace o Vás“ zaregistrovat. Při příštím nákupu pak vyplníte pouze přihlašovací údaje a nebudete muset opakovaně vyplňovat vaše identifikační údaje. Osobní údaje našich zákazníků nesdělujeme třetím stranám, použijeme je výhradně pro potřeby Vašeho nákupu v Control Techniques.  

Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky v případě, že zboží není možné dodat nebo pokud se výrazně změní prodejní podmínky. Prodávající bude zákazníka o této situaci neprodleně informovat. Byla-li část nebo celá objednávka uhrazena, budou zákazníkovi peníze vráceny na účet.

U přebíraného zboží se, prosím, přesvědčte, že odpovídá Vaší objednávce a není mechanicky poškozeno. V opačném případě zásilku nepřebírejte a kontaktujte nás. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Svým podpisem stvrzujete přepravci, že jste zásilku převzali v pořádku a nepoškozenou.